top of page

YAY ÇELİĞİ LAZER KESİM

yay celigi kesim, sancaktepe yay celigi, sancaktepe yay celigi kesim, çekmeköy yay celigi kesim, cekmekoy yay celigi kesim,  istanbul yay celigi kesim, dudullu yay celigi kesim, ümraniye yay celigi kesim, imes yay celigi kesim, imes yay celigi, perpim yay celigi, perpim yay celigi kesim, istanbul yay celigi kesim, istanbul yay celigi, istanbul fason, istanbul fason yay celigi kesim, istanbul fason kesim yay celigi, istanbul fason kesim, perpa yay celigi kesim, perpa yay celigi, sultanbeyli yay celigi kesim, sultanbeyli yay celigi, fason kesim, fason yay celigi kesim, 

yay-celigi-lazer-kesim

Yay Celigi Lazer Kesim 

İstenen genişlikte dilme hatlarımızda dilimlenerek teslim edilebilir.

Yay malzemesi olarak kullanılan yay çeliği için gerekli olan özellikler, yeterli yük mukavemeti, iyi esneklik, kırılmaya karşı sonsuz güvenlik olarak tanımlanabilir. Bu özellikler ancak uygun yay çeliği seçimi ve ısıl işlem ile elde edilebilir. Malzemenin yük mukavemetini artırarak sünekliğini kaybetmemesi önemlidir.

Yay çeliği malzemesi kullanılarak esnek parçalar üretirken dikkat edilmesi gereken önemli konulardan biri de parçalara kaynak uygulanmasının sakıncalı olmasıdır. Ayrıca yüzey çentik etkileri, ısıl işlemden kaynaklanan olası iç çatlaklar, yüzeyde meydana gelen ve malzemenin üniform sertliğini bozan dekarburizasyon gibi olaylar artan kırılma etkilerinin nedeni olarak belirtilebilir.  Bu nedenle yay çeliği ile yay üretilirken, ürünün kaliteli, dayanıklı ve esnek bir yapıya sahip olabilmesi için işlemlerin doğru bir şekilde yapılmasına dikkat edilmesi gerekir.

Yay çeliği birçok farklı alanda aktif bir şekilde kullanılmakta ve güvenli bir kullanım avantajı sağlamasından kaynaklı olarak yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Ürün kalitesi ve sağlamış olduğu avantajlar sayesinde yay çeliği birçok alanda kullanılarak işlevsel özellikleri sayesinde iş yükünün azalmasına ve daha etkili işlemlerin bir araya getirilmesine fırsat tanımaktadır. Yay çeliği lazer kesim kısa bir süre içerisinde istenilen sonuçların elde edilmesine fırsat tanıyan ve daha anlamlı bir işlevin ortaya çıkmasına olanak sağlayan bir süreç ortaya koyması ile bilinmektedir.

YAY ÇELİĞİ LAZER KESİM

İLETİŞİM :0532 526 71 02

0553 278 03 67

Yay çeliği lazer kesim avantajlı bir şekilde kişilerin beklentilerini karşılayarak istenilen sonuçların daha kolay ve etkili bir şekilde karşılanmasına yardımcı olacak bir ürün kalitesi sağlamaktadır. Yay çeliği ürünler kolay ve etkili bir kullanım sağlayarak birçok farklı sektörde iş yükünün azalmasında ve daha iyi sonuçların elde edilmesinde olanak sağlayacak bir kaliteye sahiptir. İhtiyaçları karşılayan ve her alanda istenen sonuçların elde edilmesine olanak sağlayan bir hizmet meydana getirmektedir. C75 sulu yay çeliği kullanım alanına uygun olacak şekilde daha etkili bir sonucu meydana gelmesine ve böylelikle güvenli bir hizmetin oluşmasına fırsat tanıyan bir süreç ortaya koymaktadır.

bottom of page