top of page

Lazer Kesim Makinasımız ile 10 mm e kadar Jeneratör şasesi imalatı yapmaktayız. Lazer Kesim Makinası , Punch Kesim Makinası , Büküm Makinaları , 5 adet kaynak makinasından oluşan Kaynak Atölyemiz ve Toz boya tesisimiz ile Kabin imalatının bütün aşamalarını kendi imalathanemizde yapmaktayız.

 

Talebe göre montaj esnasında iç bölüme yanmaz ses yalıtım izolasyon malzemesi eklemekteyiz. Jeneratör kabini haricinde Jeneratör şasesi , jeneratör yakıt deposu ve jeneratör panosu üretimi yapmaktayız. Tasarım ekibimiz de her büyüklüğe göre jeneratör kabin tasarımları olduğu gibi özel tasarımda yapabilmekteyiz.

 

Türkiye'nin önde gelen lider jeneratör kabin üreticisiyiz.Jeneratör kabini fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilir kabin ebatlarını belirtmeniz durumunda fiyatlandırma yapabiliriz.

JENERATÖR KABİNİ VE ŞASE

Lazer Kesim Makinası , Punch Kesim Makinası , Büküm Makinaları, 5 adet kaynak makinasından oluşan Kaynak Atölyemiz ve Toz boya tesisimiz ile Kabin imalatının bütün aşamalarını kendi imalathanemizde yapmaktayız.

bottom of page