info@delphipano.com +90 216 540 2953
kabin imalatı

Delphi Pano Metal Tasarım

     Metal sac tasarımı ve imalatı sektöründe ki 10 yıllık tecrübemizin verdiği özgün ile  2010 yılın'da Delphi Pano olarak faaliyete geçtik, kurulduğu tarihten itibaren Metal sac tasarım, imalat ve montajın'da her geçen gün kalitesini arttırarak kulvarındaki çizgisini daha'da güçlendirmiştir. Delphi Metal müşteri memnuniyetini bir ilke edinmiştir.

Misyonumuz

      Farklılıklar yaratarak, müşterilerimizin isteklerine kalitemizle ve istikrarımızla karşılık vermek öncelikli hedefimizdir. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmuş, sürekli gelişen ve değişen teknolojideki yenilikleri takip ederek, teknik bilgi becerileri geliştirmeyi hedeflemiştir. Ülke ekonomimize faydalı olmayı kurulduğumuz günden itibaren kutsal görev olarak bildik ve sektörünün en iyisi olma yolunda kalite standartlarından ödün vermeden, yurt içinde değişen ve gelişen pazarlarda pozisyon alabilmek için emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Vizyonumuz

      Metal üretiminde Jeneratör grubu üreticilerinin Konteyner, kabin, şase imalatı ve metal ağırlıklı konsept ürünlerin tasarım ekibimiz ve tecrübeli ustalarımız sayesinde Türkiye'nin önde gelen şirketlerinden olmak İleri teknolojiye dayalı üretimde yeni yatırımlar gerçekleştirmek ve özellikle metal sanayine yönelik üretimi geliştirmek Yurt içi ve Yurt dışı temsilciliklerle satış ve pazarlama ağının etki alanını genişletmektir.

Paslanmaz İmalatı, jeneratör kabin imalatı ve konteyner imalatı, sac pano imalatı, Modüler Sistem Panolar, Cihaz Kutuları ve İklimlendirme Kabin İmalatı