top of page

OKSİJEN KESİM

oksijen kesim, sancaktepe oksijen, sancaktepe oksijen kesim, çekmeköy oksijen kesim, cekmekoy oksijen kesim, istanbul oksijen kesim, dudullu oksijen kesim, ümraniye oksijen kesim, imes oksijen kesim, imes oksijen, perpim oksijen, perpim oksijen kesim, istanbul oksijen kesim, istanbul oksijen, istanbul fason, istanbul fason oksijen kesim, istanbul fason kesim oksijen, istanbul fason kesim, perpa oksijen kesim, perpa oksijen, sultanbeyli oksijen kesim, sultanbeyli oksijen, fason kesim, fason oksijen kesim,

oksijen-kesim

Oksijen Kesim Nedir ?

Oksijen kesim genellikle her alanda kullanılan bir kesme hizmetidir . Oksijen kesim işleminde yanıcı oksijen ve gaz girişi bulunur. Bu işlemde kullanılan gazlar ya şaloma içindeki bir mikserde karışır .

Oksijen kesim çeliğin birçok türü için rahatlıkla uygulanabilecek bir kesim yöntemidir. Profesyonel uzman dinamik ekibimiz tüm ihtiyaçlarınızda yanınızda olur ve sizin en kısa süre içinde sorulardan kurtulmanıza yardımcı olmaktadır. Teknolojinin son derece etkili olduğu ülkemizde işletmelerin tüm makinelerinde gerekli olan servis hizmetlerinde Delphi olarak Oksijen Kesim hizmetinde kullanımı yapılmaktadır.

FASON OKSİJEN KESİM İŞLERİ İÇİN

İLETİŞİM :0532 526 71 02

0553 278 03 67

bottom of page